חוקר פרטי בפתח תקווה

תוכן עניינים

חוקר פרטי הוא איש מקצוע שנדרש במגוון רחב של סיטואציות. כיום ניתן למצוא לא מעט משרדי חקירות פרטיות אשר פרושים בכל הארץ, כאשר ניתן לבחור בכל אחד מהם לצורך ביצוע חקירות פרטיות מסוגים שונים. חקירה פרטית איננה עניין של מה בכך וכאשר עולה הצורך בשירותיו של חוקר פרטי ולא משנה באיזה סוג חקירה מדובר, הדבר החשוב ביותר לעשות הוא לבחור את המשרד הטוב והמוביל ביותר בתחום, על מנת שהחוקר שיבצע את החקירה יביא לכם תוצאות מצוינות. אם אתם מחפשים חוקר פרטי בפתח תקווה ואתם שואלים את עצמכם כיצד לבחור אותו בצורה נכונה, במאמר הבא תקבלו את כל המידע שיסייע לכם בבחירתו.

חוקר פרטי בפתח תקווה

כל מה שצריך לדעת על פעילותו של חוקר פרטי

עוד טרם אתם בוחרים חוקר פרטי פתח תקווה אשר יסייע לכם להתמודד עם חקירה פוטנציאלית כזאת או אחרת, חשוב שתבינו מהי בעצם העבודה של חוקר פרטי. חשוב להבהיר כי כל חוקר פרטי שמבצע חקירות פרטיות מסוגים שונים חייב להיות מכופף לחוקים של מדינת ישראל, כאשר ניתן למצוא את התייחסות החוק לעניין במסגרת חוק חוקרים פרטיים. כאשר מעוניינים לשכור את שירותיו של חוקר פרטי, הוא יהיה מחויב להציג רישיון חוקרים מטעם משרד המשפטיים והוא יהיה מחויב לשמור על כללי האתיקה כאשר הוא מבצע את החקירה. אם לא יעשה את זה הרי שהוא עלול לאבד את העבודה שלו ואת הרישיון שלו וכמובן שתוצאות החקירה שהוא יביא לא יהיו קבילות או חוקיות ולא תוכלו להשתמש בהן בהליך משפטי או בכלל.

אז קודם כל חשוב שתדעו שגם חוקר פרטי לא יכול לבצע כל פעולה שהוא רוצה בכדי להביא לכם תוצאות שאתם חפצים בהן, אלא, הוא מחויב לכללים וחוקים שונים. יחד עם זאת, חשוב לציין שלחוקרים פרטיים יש יכולת לבצע פעולות שונות שלאנשים פרטיים אסור לבצע, כך לדוגמא: הם יכולים לבצע מעקבים וכדאי לדעת שמעקב מהווה את החד הכלים העוצמתיים והחשובים ביותר שיש לחוקרים פרטיים להציע. כמובן שמעקבים הם גם דבר יעיל מאוד ובסופו של דבר הם אלה שיכולים להביא לכם את תוצאות החקירה שאתם מצפים להן.

חוקר פרטי יכול לבצע מעקבים אחרי אנשים כאשר המטרה שלו היא לאסוף ראיות חותכות. הראיות הללו יכולות לשמש אתכם בהליכים משפטיים שונים. אפשר להגיד שהוכחות שמביא אתו חוקר פרטי במקרים של בגידה, הן חקירות מצוינות לשימוש בהליכי גירושין המתנהלים בערכאות המשפטיות.

באיזה מקרים כדאי לבחור בשירותיו של חוקר פרטי?

אם התחלתם לחפש חוקרים פרטיים בפתח תקווה, קודם כל חשוב שתבינו האם אכן המקרה שלכם רלוונטי לחקירה פרטית. חקירה פרטית רלוונטית במגוון מקרים שונים, כאשר אם אתם לא בטוחים שהמקרה שלכם דורש חקירה שכזאת, אתם פשוט יכולים להתייעץ עם חוקר פרטי. חוקר פרטי מקצועי בפתח תקווה יקבל את כל הפרטים ויכוון אתכם לגבי האם אתם בכלל צריכים חקירה פרטית או שאתם יכולים להסתדר בכוחות עצמכם או שאולי חקירה פרטית בכלל לא תהיה רלוונטית במקרה שלכם.

אז קודם כל כדאי שתבררו האם חקירה פרטית מתאימה למקרה שלכם. חשוב לזכור שחקירה פרטית היא לא דבר זול שכן, היא מתומחרת בהתאם לשעת עבודה של החוקר ובהתאם לנתונים שונים והיא כוללת לעיתים כמה אנשי צוות, שעות של מעקבים, שעות של עבודה במשרד הנדרשים לצורך סיעור מוחות או חשיבה יצירתית, שימוש בציוד טכנולוגי מתקדם עבור מעקבים ועוד.

בין סוגי החקירות הפרטיות שניתן לבצע כיום:

ריגול תעשייתי- מדובר על ריגול עסקי של חברה אחת על אחרת, כאשר המטרה היא להשיג את כל המידע הנדרש. אם חברה כלשהי עתידה לשתף פעולה עם חברה אחרת אך היא לא בטוחה לגבי האופן שבו החברה המדוברת מציעה את עצמה, היא יכולה לבדוק זאת באמצעות חוקר פרטי. בסופו של דבר, בכדי לקבל שקט נפשי בתהליך של מיזוג, איחוד או שיתוף פעולה, חשוב שתבינו מי עומד מולכם.

חקירות אישיות הן חקירות שלרוב יהיו בנושאי בגידות. לא פעם בן או בת זוג המצויים כבר בהליך גירושין או חושדים בבן או בת זוגם, יבחרו בשירותיו של חוקר פרטי בפ"ת בכדי שיביא לכם הוכחות חותכות לבגידה. בהוכחות הללו יהיה ניתן להשתמש בהליך המשפטי.

עוד סוג חקירות שמבצעים חוקרים פרטיים הן חקירות איתור אנשים כגון: איתור של חייבים, איתור אנשים שירדו למחתרת מסיבה כזאת או אחרת ועוד.

חוקרים פרטיים מבצעים גם בדיקות אמינות בין אם לשותפים עסקיים ובין אם לעובדים (כמו למשל: חקירות עובדים) אשר חושדים בהם שהם מועלים או גונבים (חקירות גניבה) מכספי העסק או החברה.

ישנם עוד סוגים של חקירות פרטיות ומה שחשוב לדעת בסופו של דבר שאם אתם זקוקים לשירותיו של חוקר פרטי, בדקו היטב שאתם בוחרים בטוב ביותר בתחום.

כיצד תבחרו חוקר פרטי בפתח תקווה?

אם אתם מחפשים חוקר פרטי מומלץ בפתח תקווה, כדאי שתבדקו כמה דברים: ראשית כל, האם הוא אכן מומחה בביצוע חקירות מהסוג שאתם צריכים. ישנם חוקרים פרטיים שמומחים באופן ספציפי בחקירות אישיות, אחרים מומחים דווקא בחקירות כלכליות ולכן, חשוב שתבדקו מול המשרד או מול החוקר האם הוא עסק לא מעט בביצוע החקירות מהסוג שאתם זקוקים להן וכן, האם הוא יודע כיצד לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר.

בדקו כמה שנות ניסיון יש לחוקר הפרטי בתחום, בדקו האם מדובר על משרד חקירות בפתח תקווה או חוקר פרטי בעלי המלצות רבות ומוניטין, וודאו כי החוקרים במשרד מבצעים את עבודתם מתוך ידע מקצועי רחב היקף ושימוש באמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר וכמובן, שיש להם אישור שמעיד על כך שהם פועלים בצורה חוקית.

שתפו את המאמר: