חקירות כלליות

חקירה כלכלית היא חקירה ממוקדמת שמטרתה להכיר בשלל נכסים וכספים שאינם גלויים. חקירה זו מתבצעת על ידי חוקר פרטי מקצועי ומיומן בתחום על מנת להבטיח זיהוי מדוייק של חשבונות בנק שונים, נכסי נדל"ן, רכבי יוקרה, העברות כספים ועוד. חושבים להתחיל שותפות עסקית עם אדם זר? הנתבע שלכם טוען כי אין ברשותו את סכומי הפיצוי המגיעים לכם? נמצאים בעיצותו של הליך גירושין? חקירה כלכלית היא התשובה עבורכם. בעזרת החקירה הכלכלית תוכלו לקבל פרטים מדוייקים אודות מצבו הכלכלי של העומד מולכם ולהכיר את כל נכסיו ויכולותיו הכלכליות. ממצאי החקירה מתקבלים כנספך משפטי לכל דבר בבית המשפט, מה שכמובן יסייע לכם לחלץ את מלוא הכספים המגיעים לכם. רוצים לדעת עוד על שלבי החקירה הכלכלית? המשיכו לשורות הבאות.

חקירות כלליות

הכירו את התהליך עבור חקירות כלכליות

אנשים רבים אשר בוחרים לערוך חקירה כלכלית מדווחים על הליך מיטבי ומקצועי שסייע להם לקבל את כל המגיע להם. אנשים רבים אשר נתבעים ומתחייבים במתן פיצויים, בוחרים להעלים חלק מנכסיהם במטרה לא לשלם את הפיצוי שיוטל עליהם. אם הם יצליחו במזימתם, הם יוכלו להכריז על פשיטת רגל, או אף טוב מכך, להגיע להסדר בהתאם למצבם הכלכלי השקרי, מה שיקטין באופן ניכר את הפיצוי שיוטל עליהם לשלם. מעבר לכך, ישנם עוד מקרים רבים במסגרתם אנשים בוחרים להעלים נכסים על מנת ליהנות מהקלות תשלומים שונות. בעזרת חקירה כלכלית מקצועית ניתן יהיה להתחקות אחר כל נכסיהם ולהבטיח שהם ידרשו לשלם את המוטל עליהם, ולא שקל פחות. חושבים לעשות שימוש בחקירה כלכלית? בשורות הבאות נגע בסיבות השכיחות ביותר בגינן אנשים רבים בוחרים בשירות מקצועי זה.

הסיבות לפתיחה בחקירה כלכלית:

  • הליך גירושין

בעיצותו של הליך גירושין?הפסקה הבאה נכתבת במיוחד עבורכם. כידוע, כאשר זוג מתגרש הסכם ממון מסודר, הוא חולק בשווי כלל הנכסים המשותפים. לא אחת קורה שאחד מהצדדים מנסה להבריח נכסים במטרה לחלוק רק בחלק מהונו ומנכסיו. לעיתים, מדובר על סכומים גדולים ומשמעותיים במיוחד. חושדים שבן או בת הזוג שלכם מבריחים נכסים? בעזרת חקירה כלכלית מקצועית תוכלו להכיר את כלל נכסיהם, לרבות הונם הכספי בחשבונות שונים (גם כאלה שנפתחו מעבר לים). היכרות עם כלל נכסיהם תאפשר לכם לתבוע את החצי המגיע לכם במסגרת החוק. זכרו – ממצאי החקירה הכלכלית קבילים מבחינה משפטית ויוכלו לשמש כראייה לטובתכם.

  • תביעת פיצויים

נגרם לכם, לעסק שלכם או לשמכם הטוב נזק והחלטתם לתבוע פיצויים? בין אם התביעה מתבצעת כנגד אדם פרטי ובין אם היא מתבצעת כנגד חברה – חקירה כלכלית לגמרי רלוונטית עבורכם. נתבעים רבים מתחילים להבריח נכסים כבר מהשלבים הראשוניים ביותר של התביעה. הברחת הנכסים תאפשר להם לטעון כי אין ברשותם סכומי כסף גדולים, מה שעשוי להוביל לירידה של עשרות אחוזים בסכום התביעה. עורכי הדין השונים מביאים בחשבון את מצבו הכלכלי של הנתבע במטרה להבטיח שהלקוח שלהם ידרוש סכום מותאם כך שהוא אכן יוכל לקבלו. במילים אחרות, הנתבע שלכם יכול להעלים נכסים, מה שיפגע באופן משמעותי בפיצוי שלכם. חקירה כלכלית תאפשר להכיר היטב את כל נכסיו, מה שיבטיח שתוכלו לקבל את כל המגיע לכם, ללא פשרות מיותרות.

  • חשד למעילה כלכלית

גופים שונים בוחרים לערוך חקירות כלכליות כנגד אדם פרטי או חברה מתוך חשד למעילה כלכלית. אדם המשתכר במשכורת ממוצעת במשק אך מתגורר בבתי פאר ונוהג על רכבי יוקרה, נמצא בעמדה רגישה. חלו מעילות כלכליות במקום עבודתו? סביר להניח שהוא יהיה מהחשודים המרכזיים לביצוע המעילה. בעזרת חקירה כלכלית ניתן להכיר את כל הונו ורכושו, מה שיכול לבסס הערכה על מקור המעילה.

משרד חקירות מקצועי

משרד חקירות מקצועי מציע ללקוחותיו מבחר אפיקי חקירה בהתאם לצרכיהם!

משרד חקירות מקצועי מציע מגוון רחב של  שירותי חקירות, מעבר לחקירות כלכליות. בין כלל האפשרויות המבוקשות ביותר ניתן למנות חקירות בינלאומיות לצרכים שונים, חקירות ביטוח לשלל מקרי תביעה, חקירות עובדים מחשש למעילה, חקירות גניבה, חקירות פליליות, חקירות ייעודיות לאיתור נכסים ועוד. כלל החקירות הפרטיות הללו נעשות באופן מקצועי על ידי תצפיות, מעקבים ושימוש במגוון רחב של אמצעים מיוחדים. ממצאי החקירה קבילים מבחינה משפטית, מה שמאפשר לעשות בהם שימוש לכל צורך משפטי. בחרו נכון חקירות כלכליות מקצועיות והכירו את כל נכסיו של הנחקר שלכם!