חקירות גירושין

תוכן עניינים

אחת מסוגי החקירות הפרטיות הנפוצות ביותר כיום היא חקירת גירושין. חקירת גירושין על ידי חוקר פרטי יכול להתבצע בשל סיבות שונות: בין אם בשל העובדה שבן או בת הזוג חושדים בבגידה, בין אם בשל חדש שאחד מהם מעלים נכסים, בין אם בשל סוגיות הנוגעות למזונות או משמורת על הילדים ועוד. מה שחשוב לזכור הוא שבכדי שחקירת גירושין תביא לכם את התוצאות הטובות ביותר, עליכם לבחור בחוקר פרטי אשר ידוע במומחיות שלו בתחום ביצוע חקירות גירושין. בדקו איזה משרד חקירות גירושין של חוקר פרטי מומלץ ובעל מוניטין בתחום טרם אתם בוחרים את נותני השירות שלו.

חקירות גירושין

כמובן שחשוב לבדוק אודות עלות חקירות גירושין בהתאם לסוג החקירה שלכם, אך לא כדאי שהמחיר יהיה הפרמטר היחיד שיקבע באיזה חוקר פרטי לבחור לצורך ביצוע החקירה. בחירה בשירותיו של חוקר פרטי שלא מספיק מנוסה בתחום חקירות גירושין שונות רק בשל עלות חקירות גירושין זולה יותר, יכולה לגרום לכך שלא תקבלו תוצאה כלשהי מהחקירה בשל העדר המיומנות של החוקר ובד בבד, שתשלמו לו על כך. לכן, חשוב לוודא שהחוקר מקצועי ומנוסה, אך בד בבד, לבדוק מהו המחיר אותו הוא גובה על שירותיו.

מה חשוב לדעת על חקירות גירושין?

כאמור, חקירות גירושין הן חקירות המבוצעות על ידי משרד חקירות גירושין של חוקר פרטי המומחה בתחום החקירות הללו. המטרה של חקירות גירושין היא לחשוף מידע חשוב שיכול לסייע לאדם שבוחר בשירותיו של המשרד. המידע שיתקבל מהחקירה יהיה רלוונטי לשימוש כראיה בהליך משפטי ועוד. המידע אשר לרוב מתבקשים חוקרים פרטיים לחשוף במסגרת חקירות גירושין שונות הוא: מידע אודות בגידה של בן או בת הזוג, מידע אודות העלמת נכסים על ידי בן או בת הזוג, מידע לגבי מצב כלכלי של בן או בת הזוג הנדרשים לשלם מזונות אך מסרבים לכך עם הצגת הוכחות על מצב כלכלי בעייתי או דורשים לשלם מזונות מופחתים לאחר שמציגים תלושי שכר או כל מסמך אחר המעיד על הכנסה נמוכה, כאשר בפועל, זה לא כך והאדם מרוויח יותר מכפי שהוא מעיד, אך מדווח על פחות בכדי שלא לשלם מזונות או לשלם מזונות מופחתים.

חקירת גירושין שמתבצעת על ידי חוקר פרטי מיומן, מקצועי ומנוסה, יכולה לספק לכם את התוצאות הטובות ביותר. משרד חקירות גירושין אשר ידוע במקצועיות שלו, בניסיון ובמוניטין, יציע לכם חוקר פרטי מקצועי שיתנהל בצורה הטובה ביותר במסגרת סוג חקירת הגירושין העומדת על הפרק, ישתמש בידע שלו ובכל הכלים שיש לו ובסופו של דבר יביא את התוצאות הטובות ביותר.

איזה מידע יכולים לספק חוקרים פרטיים במסגרת חקירות גירושין?

חוקרים פרטיים יכולים לחשוף מגוון רחב של מידע שיכול להיות מכריע בתיקי גירושין. בין סוגי המידע שהם יכולים לספק ניתן למצוא:

ראיות לבגידה- מדובר על אחת הסיבות הנפוצות ביותר לכך שאנשים שוכרים חוקרים פרטיים בתהליך גירושין. כאשר עולה החשד שבן או בת הזוג בוגדים, החוקר הפרטי נדרש לאסוף ראיות המעידות על בגידה. חוקר פרטי יאסוף את הראיות הללו במגוון טכניקות שונות לרבות: צילום, מעקב ועוד.

מידע נוסף שיכול לספק חוקר פרטי במסגרת חקירת גירושין הוא מידע על קיומם של נכסים שבן או בת הזוג מסתירים, אשר מוגדרים כרכוש משותף וזאת בכדי שלא לחלוק אותם בתהליך הגירושין בצורה שווה. החוקר יספק במקרה הזה דוח מפורט אודות הנכסים של האדם.

חוקרים פרטיים יכולים לספק גם בדיקות רקע מקיפות אשר יכולות לכלול: רישומים פליליים, בעיות כלכליות שלא נחשפו על ידי אחד הצדדים, נישואים קודמים שלא דווחו ועוד. כל מידע שיכול לסייע להליך משפטי בכדי לבסס אופי ואמינות, חוקר פרטי יכול להביא בחקירות הללו.

כיצד מבצעים חקירות גירושין?

קודם כל חשוב מאוד לדעת כי עלות חקירות גירושין וכן אופי החקירה יהיו בהתאם לסוג חקירת הגירושין והמורכבות שלה. כאמור, ניתן למצוא כיום חקירות גירושין שונות וכל חוקר פרטי יפעל בכל חקירה בהתאם לסוגה ובהתאם למצב. אחת השיטות הנפוצות בחקירות גירושין היא מעקב. חוקרים מקצועיים ידעו יערכו תצפיתיות בצורה טובה ביותר וכן יתעדו בצורה דיסקרטית את התנועות והפעילויות של הנבדק. הדבר יכול להיות כרוך במעקב אחר שגרת היומיום שלהם, אינטראקציות עם אנשים אחרים וכל התנהגות חשודה אחרת. מעבר לכך, לא פעם הם ישתמשו בטכנולוגיה מתקדמת לרבות: מעקבי GPS, מצלמות נסתרות ועוד. מעבר לכך, חוקרים פרטיים יבצעו בדיקות רקע כל האדם אשר מתנהלת חקירה נגדו.

כיצד בוחרים חוקרים פרטיים לצורך ניהול חקירות גירושין?

בכדי לנהל חקירת גירושין בצורה הטובה ביותר, יש לבחור חוקר פרטי מקצועי ומנוסה בתחום זה. הנה כמה פרמטרים שיסייעו לכם בבחירת חוקר פרטי:

ראשית כל, בדקו אם מדובר על משרד חקירות גירושין שיש בו חוקרים פרטיים בעלי רישיון לעסוק בתחום זה. בלתי אפשרי לעסוק בחקירות פרטיות ללא רישיון מתאים המעיד על הכשרה והסמכה לעסוק בתחום. מעבר לכך, בדקו מיהם החוקרים הפרטיים אשר מציעים את שירותיהם במשרד, כמה שנים הם עוסקים בתחום, האם הם מתמחים באופן ספציפי בניהול חקירות גירושין ועוד.

מעבר לכך, חשוב מאוד שתדעו שהמלצות או דיס המלצות על החוקרים שניתן למצוא באינטרנט או בקרב חברים, מכרים ובני משפחה, יכולים מאוד לסייע לכם להבין באיזה חוקר פרטי מדובר והאם כדאי לבחור בשירותיו. כדאי לקרוא באינטרנט אודות כל משרד  טרם בוחרים בשירותיו וזאת בכדי להבין במי בדיוק מדובר.

כמובן שכדאי לבדוק לגבי עלות חקירות בישראל ובמיוחד חקירת גירושין, כאשר המטרה היא לוודא שמדובר על מחיר הוגן ביחס למחירי השוק.

כל אלה יסייעו לכם לבחור חוקר פרטי מקצועי ומנוסה עבור חקירת גירושין מהסוג שאתם צריכים, אשר יביא לכם את התוצאות הטובות ביותר.

שתפו את המאמר: