בדיקת האזנה

חושבים לעשות שימוש בידיעותיו וביכולותיו המקצועיות של חוקר פרטי? חשוב שתכירו את אחת הדרכים הטובות ביותר למעקב מקצועי. עד לפני מספר שנים, מרבית החוקרים הפרטיים הציבו מארבים והמתינו שעות ארוכות לתפיסת תמונה מעומעמת ומרוחקת המנסה להוכיח את מבוקשכם. שיטה זו יעילה ועושים בה שימוש עד היום, אך ישנן גם שיטות נוספות שיוכלו להתאים הרבה יותר עבור חקירות שונות. אחת השיטות השכיחות ביותר בה נעסוק מטה בהרחבה – האזנות. במסגרת שיטה זו ניתן להאזין לכל המתרחש בפלאפון הנייד שלכם. מעבר לכך, ניתן להשתיל רמקולים ייעודיים במשרדכם, ברכבכם או בכל מקום בו אתם שוהים באופן קבוע במהלך היום, ופשוט להאזין לכל דבריכם. חוששים שמאזינים לכם? בדיקה האזנה תאפשר לכם לבחון זאת בצורה מקצועית ולגלות את מוקדי ההאזנה המדוייקים. 

בדיקת האזנה

חושדים שעוקבים אחריכם? חוקר מקצועי הוא התשובה עבורכם!

בעידן הטכנולוגי, ישנן דרכים רבות לרגל אחר כל אדם בעזרת פריצה לפלאפון הנייד שלו. חשוב להדגיש כי אין מדובר בהליך מורכב במיוחד המצריך שנים ארוכות של הכשרת חוקרים, אלא ניתן לעשות זאת די בקלות על ידי מגוון תוכנות ריגול איכותיות. במילים אחרות, לא מאוד קשה לעקוב אחריכם. חושדים שעוקבים אחריכם? חוקר מקצועי ומיומן ידע לערוך גילוי האזנות לטלפונים ניידים וכן איתור מקורות האזנה באזורים שונים בעזרת שלל מכשירים ותוכנות ייעודיות. אנשים רבים כיום בוחרים להיעזר בחוקרים פרטיים לא למטרות ריגול, אלא למטרות שלילת ריגול אחריהם. חוקרים פרטיים מקצועיים מציעים שירותי בדיקה יסודיים שיבטיחו שגם אם אכן עוקבים אחריכם, תוכלו לגלות בדיוק מהיכן וכיצד להתגבר על שיטות הריגול השונות.

האזנה בסתר מהווה עבירה פלילית שתוכל להרשיע את המאזין ולזכות אתכם בפיצוי כספי הולם

עוד חשוב להדגיש כי האזנה שאינה חוקית מהווה עבירה פלילית של ממש. בדיקה האזנה בסתר של חוקר מקצועי לא רק תאפשר לכם לאתר את מקורות ההאזנה ולהתגבר עליהן, אלא תאפשר לכם גם לתבוע את המנסה להאזין לכם בסתר. לעיתים, מקור ההאזנה אינו ברור. רבים מהאנשים שיודעים לעשות שימוש במערכות המתקדמות לטובת ריגול והאזנה בסתר, יודעים גם לשמור על זהותם אנונימית – כך שקשה להגיע אליהם. חוקר מקצועי ומיומן ידע לעשות עבודת חקר מקצועית במטרה להתחקות אחר מקור ההאזנה. בעזרת מגוון מערכות מתקדמות וטכנולוגיות, בשילוב אמצעים שונים וידע רב, חוקר פרטי מקצועי יצליח להגיע למקור, ולהגיש לכם את שמו המלא. בעזרת מידע זה, תוכלו לתבוע את המאזין לכם, כך שלא רק שתעצרו את ההאזנה, אלא גם תבטיחו עונש לאדם שביקש להאזין לכם בסתר ותזכו לקבלת פיצויים.

מקורות ההאזנה הנפוצים ביותר 

מקורות ההאזנה הנפוצים ביותר 

איך מאתרים את אמצעי ההאזנה? ריכזנו עבורכם את שיטות העבודה השכיחות ביותר.

פלאפון

אחת הדרכים הקלות ביותר להאזין לכם, היא להאזין דרך הפלאפון הנייד שלכם. הפלאפונים הניידים כוללים אמצעי טכנולוגיה המאפשרים התקשרות מרחוק. מעט ידע טכנולוגי ושימוש במערכות מתקדמות יאפשר לכל אדם להאזין לשיחות הפלאפון שלכם. רוצים לערוך גילוי האזנות לטלפונים ניידים? בעזרת מערכות מתקדמות המצליחות לאתר האזנות ולשבש אותן. מערכות אלה אינן קיימות בהשג יד של כל אדם, ולכן חשוב לבחור נכון בחברה מקצועית המתמחה בהליך בדיקה האזנה בסתר. חושדים שמאזינים לכם אך אין באמת בסיס איתן לחשדותיכם? הנה לכם מספר סימנים אפשריים לכך שאכן מאזינים לכם דרך הפלאפון הנייד.

סימני האזנה לפלאפון שלכם:

  1. הפלאפון מתחמם לחום שאינו טבעי ושגרתי.
  2. הסוללה בפלאפון יורדת בקצב מהיר במיוחד.
  3. הפלאפון נכבה ונדלק באופן עצמאי.
  4. הפלאפון משמיע קולות וצפצופים שונים.

חשוב להדגיש כי הסימנים הללו אינם בהכרח מעידים על האזנה, אלא הם יכולים בהחלט לחזק חשד קיים. מתמודדים עם התופעות הללו? ייתכן שכדאי לכם לבחור בהליך גילוי האזנות לטלפונים ניידים.

חלל ביתכם או משרדכם 

דרך נוספת ושכיחה למדי להליך ריגול מוצלח היא השתלת אמצעי האזנה וצילום נסתרים בחלל בו אתם שוהים באופן קבוע. חוקרים פרטיים מקצועיים ידעו לאתר מגוון רחב של אמצעי האזנה מוסלקים היטב בחללים קטנים או גדולים כאחד. בשונה מהאזנה דרך הפלאפון, במקרה זה נדרשים להניח מוצרים פיזיים במיקומים מוחבאים על מנת להצליח לרגל כראוי. חושדים שהסליקו מוצרי האזנה שונים לחלל דירתכם? חוקר פרטי ידע להגיע עם הציוד הנדרש לאיתור חלקי האזנה הקטנים והמוסלקים ביותר. בדיקה האזנה בסתר במקרה זה נעשית על ידי גלאים פיזיים בעזרתם ניתן לסרוק את החדר. הגלאים הללו יודעים לאתר מוצרי האזנה, גם אם הם מונחים במקומות שכלל לא רואים אותם. ניתן לאתר מוצרי האזנה המונחים בתוך הקירות, מתחת לבלטות, מעל הארונות ובעוד שלל מקומות מוסתרים.

המחשב שלכם

אפשרות נוספת ושכיחה במיוחד לריגול מרחוק היא באמצעות המחשב שלכם. בדומה לפלאפון, גם על המחשב ניתן להשתלט מרחוק על ידי שלל תוכנות האזנה וריגול מתקדמות. המערכות הללו מאפשרות לעקוב אחריכם מרחוק ובזהות אנונימית, מה שברוב המקרים יצריך עבודת חקר נוספת לזיהוי מקור הריגול. בעזרת מגוון מערכות מתקדמות ניתן לאתר לא מעט פרטים אודות ההאזנה במחשב שלכם. ברוב המקרים ניתן יהיה לומר מתי בדיוק החלו להאזין לכם, ובאילו אמצעים עשו זאת. בעזרת זהות האמצעים ניתן לנסות ולהתחקות אחר מקור ההאזנה. בדומה לפלאפון, גם האזנה במחשב תגרור התחממות שלו, ירידה מהירה של הסוללה, כיבוי והדלקה עצמאיים ושלל צלילים שלא הושמעו בעבר.

כולנו חשופים להאזנות – כך תאתרו אותן בזמן! 

לסיכום, בעידן המודרני כולנו חשופים למגוון רחב אפשרויות ריגול והאזנה. אם אתם חושדים שמישהו מאזין לכם, חשוב לפנות לחוקר פרטי מקצועי שידע לתת מענה הולם לכלל הצרכים שלכם. הדרכים השכיחות ביותר להאזנה בסתר הן השתלטות על הפלאפון הנייד או על המחשב שלכם. שיטה מעט מיושנת יותר כוללת הצבת אמצעי האזנה שונים במקום בו אתם שוהים שעות ארוכות מידי יום – במשרד שלכם, בביתכם או אף ברכב שלכם. חוקר פרטי ומקצועי ידע להשלים גילוי האזנות לטלפונים ניידים ובדיקה האזנה בסתר של חללחם שונים. בדיקה מקצועית תבטיח איתור מדוייק של ההאזנה וברוב

המקרים גם זיהוי האדם העומד מאחוריה.